GamesPlanet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GamesPlanet


 
HomeGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako postaviti Avatar?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Vincent Valentine
Junior
Junior
Vincent Valentine


Broj komentara : 50
Age : 31
Registration date : 2007-09-19

Kako postaviti Avatar? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postaviti Avatar?   Kako postaviti Avatar? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:21 am

Nešto mala ocjena,očekivao sam više.J nikako nemogu staviti sliku
Na vrh Go down
Chaos Knight
Moderator
Moderator
Chaos Knight


Broj komentara : 361
Age : 32
Registration date : 2007-09-13

Kako postaviti Avatar? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postaviti Avatar?   Kako postaviti Avatar? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:22 am

Možda je slika prevelika.
Na vrh Go down
https://gamesplanet.bosnianforum.com/
Vincent Valentine
Junior
Junior
Vincent Valentine


Broj komentara : 50
Age : 31
Registration date : 2007-09-19

Kako postaviti Avatar? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postaviti Avatar?   Kako postaviti Avatar? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:23 am

Nije negu nikako nemogu uci na avatar
Na vrh Go down
Chaos Knight
Moderator
Moderator
Chaos Knight


Broj komentara : 361
Age : 32
Registration date : 2007-09-13

Kako postaviti Avatar? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postaviti Avatar?   Kako postaviti Avatar? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:24 am

Ne znam u čemu je problem.
Na vrh Go down
https://gamesplanet.bosnianforum.com/
solidus snake
Moderator
Moderator
solidus snake


Broj komentara : 337
Age : 32
Registration date : 2007-09-30

Kako postaviti Avatar? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postaviti Avatar?   Kako postaviti Avatar? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:25 am

Jednostavno. Kliknite na komandu "Profil" na vrhu foruma. Kada vam se otvori primjetite da se nalaze razne opcije poput Informacije, Preference, Potpis, Avatar i Watched topics. Kliknite na Avatar. Od ponuđenih opcija možete izabrati "Koristiti avatar koji se nalazi u tvom kompjuteru" ili "Koristi avatar iz galerije foruma". Ako želite avatar sa vašeg PC-ja kliknite na Browse te nađite željeni avatar na mjestu gdje ste ga snimili. Kada ste odabrali avatar kliknite na Potvrdi.

Nadam se da sam detaljno objasnio da i najveći početnik može sebi namjestit avatar.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako postaviti Avatar? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako postaviti Avatar?   Kako postaviti Avatar? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako postaviti Avatar?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GamesPlanet :: Forum :: Podrška-
Idi na: